• Новини
  • Чемпіонат України по легкій атлетиці в м.Ялта

Чемпіонат України по легкій атлетиці в м.Ялта

2013-04-28

З 24 по 26 квітня в м.Ялті Міністерство освіти та науки України проводило Чемпіонат України по легкій атлетиці серед юнаків та дівчат 1996р.н. і молодше. Представники нашого району також приймали участь у цих змаганнях. Це Коваленко Руслана і Петрович Марина з Шостаково та Люшенко Олег з Катеринополя. У перший день в ранковій програмі змагань Олег у відбірковому турнірі з бігу на 100метрів пройшов до фіналу, але в вечірній час у фінальному забігу показав 7 результат. Дівчата в ранковій програмі приймали участь в біговій дисципліні 400м і не змогли пробитися до фіналу. В другий день змагань дівчата всі наші земляки змагались на біговій дистанції 200м. І знову дівчатам, які вперше виступали на легкоатлетичних змаганнях високого рівня не вдалося справитися із переживаннями і показати результат для виходу до фіналу. Олег із 9 результатом пробився знову до фіналу, але у фіналі не покращив свій результат. У післяобідній програмі проходили естафетні бігові види по100 і 400метрів, де збірні областей виставляли своїх найкращих бігунів. Команда Черкащини брала участь у естафетних бігах 4 х400метрів. Люшенко Олег був запрошений до команди. В підсумку команди і хлопців і дівчат Черкащини зайняли другі місця і з медалями поїхали додому. Це 4 призове місце Олега на Чемпіонатах України протягом останніх 3 місяців. У кожному біговому виді програми приймали участь від 45 до 90 учасників.

/Files/images/1.IMG_3219.JPGПризер України в естафеті 4х400м

/Files/images/1.Чкркаські спортсмени-призери України в командній естафеті.JPGЕстафетні команди Черкащини (юнаки і дівчата) срібні призери України у естафетах 4х400м