• Новини
  • Чемпіонат області по легкій атлетиці.

Чемпіонат області по легкій атлетиці.

2013-05-08

/Files/images/3.SAM_0719.JPG Збіона Катеринопільщини - бронзові призери області по легкій атлетиці

8 травня у м. Умань пройшов Чемпіонат Черкаської області по легкій атлетиці присв'ячений 68 річниці визволення від фашистських завойовників. Хотя згідно положення учасники змагань повинні бути вікової категорії 1997р.н. і старше і мати розряд не нижче Іюнацького, за наш район виступали майже всі спортсмени шкільного віку, так як в районі немає вищих навчальних закладів де тренуються спортсмени високих розрядів. Але не дивлячись на все вище сказане наші земляки показали хороші результати.

Підсумкові результати виступу по видах програми:

-Люшенко Олег ( 2місце в бігу на 100м, 2місце в бігу на 200м, 5 місце у стрибках у довжину), Сівак Дмитро (6місце у стрибках у довжину), Шматко Олексій ( 20місце у бігу на 100м) – всі хлопці з Катеринополя;

- Коваленко Руслана (4місце у бігу на 1500м), Петрович Марина( 10місце в бігу на 400м, 11місце в бігу на 200м)- дівчата з Шостаково;

- Шкуренко Анастасія (5 місце в бігу на 1500м), Попович Оксана (11місце в бігу на 400м, 13місце в бігу на 200м), Деркач Марина (11місце в бігу на 100м, 15місце в бігу на 200м)- всі дівчата з Єрок;

- Пигуль Максим (4місце в бігу на 100м, 5місце в бігу на 200м)- з Вербівця.

- команда дівчат (Коваленко Руслана, Петрович Марина, Попович Оксана, Деркач Марина) зайняла ІІмісце в командній естафеті 4х100м, а команда хлопців – 4 місце.

Показані результати дозволили команді посісти ІІІ місце в легкоатлетичному чемпіонаті серед районів нашої області.