• Новини
  • Першість району по футболу серед дівчат

Першість району по футболу серед дівчат

2013-10-12

10 жовтня в м.Катеринопіль на центральному стадіоні пройшла фінальна першість району по футболу серед дівчачих збірних шкіл. В змаганнях прийняли участь 6 команд : шкіл №1 та №2 з Катеринополя, Катеринопільського ліцею, Єрківської зош, Ярошівської та Мокрокалигірської зош .

В першій відбірковій грі зустрілися дівчата з Мокрої Кали гірки та Єрок де упевнено перемогли єрківчанки, які в півфінальній ігрі виграли в дівчат з школи №1. В другій відбірко вій грі зустрілися дівчата з Ярошівки та ліцеїстки з Катеринополя, де впевнено перемогли дівчата з Ярошівки, але в свою чергу вони у півфіналі програли прошлорічним чемпіонкам зі школи №2. У грі за третє-четверте місце долю 3 призового між дівчатами зі школи №1 Катеринополя і дівчат ами з Ярошівки рішив 1 м'яч на користь катеринопільчанок. У фінальній грі перемогу у боротьбі між дівчатами з Єрок і школи №2 Катеринополя кращими були дівчата школи №2, які і стали чемпіонками району.